پرداخت های دوره ای

گروه پرداخت

 

سرویس "پرداخت های دوره ای" این امکان را به شما می دهد تا پرداخت های گروهی و دوره ای خود را با هر تعداد، به راحتی مدیریت نمائید.

با ایجاد گروه پرداخت و اضافه کردن نفرات مربوطه، کلیه اعضا پرداختهای خود را به سادگی و از طریق صفحه اختصاصی گروه انجام خواهند داد.

همچنین در قسمت تنظیمات این امکان وجود دارد تا متنی به عنوان متن یادآوری واریزها ذخیره شده و در فواصل زمانی معین و به منظوری یادآوری پرداخت، برای کلیه اعضا و به صورت خودکار از طریق پیامک و تلگرام ارسال شود.

ادمین نیز با مراجعه به پنل کاربری، می تواند لیست کامل پرداخت کنندگان را مشاهده نموده و گزارشهای پرداخت مربوطه را با اعضا به اشتراک بگذارد.

این سرویس کاملا رایگان بوده و کاربری این سرویس برای کلیه افراد بسیار راحت است و نیازی به نصب برنامه ندارد. تنها کافی است برای بار نخست، مدیر گروه، لینک پرداخت ساخته شده را برای اعضا ارسال نماید. پرداخت کننده بعد از کلیک بر روی لینک مذکور، وارد صفحه اختصاصی گروه شده، مبلغ مورد نظر را وارد نموده و با فشار دکمه پرداخت، وارد درگاه پرداخت بانک می شود.

حتی در صورتیکه مدیر گروه شماره موبایل افراد را در اختیار ندارد،کافیست این لینک در گروههای اطلاع رسانی از جمله تلگرام یا واتساپ اطلاع رسانی شود. افرادی که برای نخستین بار قصد پرداخت از طریق این لینک را دارند، با وارد کردن شماره موبایل خود، به صورت خودکار به عضویت گروه در می آیند.

مزایای اصلی سرویس "گروه پرداخت" عبارتند از:

  1. ایجاد یک صفحه پرداخت اختصاصی با نام و توضیح مختصر در مورد گروه
  2. امکان اضافه کردن اعضا به گروه بدون محدودیت
  3. امکان تنطیم متن یادآوری پرداخت و ارسال خودکار آن به اعضا در زمانهای معین
  4. جلوگیری از سهل انگاری و فراموشی در پرداختها
  5. پرداخت آسان و سریع بدون نیاز به نصب برنامه

این سرویس را می توان به عنوان یک راهکار کاربردی و رایگان برای مدیریت پرداخت ها به بسیاری از گروها توصیه کرد از جمله:

  1. خیریه ها
  2. صندوق های خانگی
  3. مدیریت ساختمانها و مجتمع ها (مدیریت شارژ و هزینه ها)
  4. گروهها و نهادهایی که برای مقاصد گوناگون نیاز به دریافت وجه دوره ای دارند.