پروژه تأمین مالی جمعی

 

این سرویس به شما این امکان را می دهد تا با تعریف یک پروژه و ایجاد یک لینک/ صفحه اختصاصی برای آن شامل عنوان پروژه، توضیحات تکمیلی در مورد پروژه، تاریخ اتمام و مبلغ مورد نظر برای جمع‌آوری و اختتام پروژه - لینک مذکور را از روش‌های گوناگون با افراد به اشتراک بگذارید و تا سقف رقم مورد نیاز برای پروژه، کمک‌های نقدی جمع آوری نموده و گزارش‌های مربوط به وجوه واریز شده را از طریق پیامک، بات تلگرام و پنل کاربری خود در پکپی دریافت نمائید.

به بیان دیگر با کمک این سرویس شما می توانید به خوبی پروژه های خیریه مربوط به جمع آوری کمک های نقدی را به صورت کاملا سیستماتیک و نه دستی، مدیریت نموده و در هر لحظه، کلیه گزارشهای مربوطه از جمله تعداد واریزیها و میزان مبالغ جمع آوری شده، مبلغ مانده تا هدف، تعداد مشارکت کنندگان پروژه و... را استخراج نموده و حتی از طریق گروههای مربوطه، با اعضا به اشتراک بگذارید.

مزایای اصلی سرویس تأمین مالی جمعی عبارتند از:

  1. امکان ایجاد صفحه و لینک اختصاصی برای هر پروژه، با نام و عنوان و توضیح مختصر در مورد پروژه
  2. تسهیل و تسریع در فرآیند جمع آوری کمک های نقدی و بالابردن مشارکت مردم فقط با انتشار لینک پروژه در گروههای مختلف، بدون نیاز به اعلام شماره کارت یا حساب
  3. تعیین مبلغ هدف و تاریخ آغاز و پایان برای پروژه (بعد از اتمام بازه زمانی پروژه یا رسیدن به مبلغ هدف، لینک پروژه غیر فعال می شود)
  4. ارائه گزارشهای متنوع و کاربردی از وضعیت پروژه ها و پرداختهای انجام شده
  5. گزارش دهی خودکار پیامکی به ادمین پروژه در انتهای هر روز
  6. مدیریت همزمان چند پروژه تامین مالی روی یک پنل
  7. امکان پرداخت با Qr Code (کدپرداز) برای جمع آوری کمک های حضوری