فاکتور آنلاین

 

در تعریف فاکتور آنلاین میتوان گفت، فاکتوری است که مشتری می تواند آنرا به صورت آنلاین از طریق گوشی موبایل، تبلت و کامپیوتر خود مشاهده نموده و مستقیم از درگاه بانک اقدام به پرداخت آن نماید و همچنین در صورت تمایل امکان چاپ فاکتور را نیز دارد.

پکپی در راستای تسهیل فرآیند صدور فاکتور و افزایش ضریب اعتماد مشتریان، سرویس فاکتور آنلاین را به کسب و کارها و فریلنسرها ارائه نموده است تا درکنار سایر روش های دریافت، با ایجاد فاکتور آنلاین همراه با نام یا لوگوی کسب و کارتان، عنوان دلخواه، ثبت محصولات مورد نظر ،نیز مبالغ مربوط به کالا و خدمات خود را دریافت نمایند.

مشتری بلافاصله بعد از صدور فاکتور توسط فروشنده، از طریق سرویس پکپی لینک پرداخت را بصورت پیامک دریافت میکند و با انتخاب لینک، به صفحه فاکتور هدایت شده و پس از مشاهده اطلاعات فاکتور اقدام به پرداخت نموده و مستقیم وارد درگاه بانک می شود.
بنابراین مشتری شما در هر زمان و هر مکان و تنها با استفاده از موبایل خود و اتصال به شبکه اینترنت، می تواند صورتحساب ارسال شده را پرداخت نموده و وجه مربوطه به حساب شما واریز می شود.

بدین ترتیب علاوه بر تقویت برند و اعتبار شما و سهولت دریافت مبالغ، مشتریان شما نیز تجربه خریدی خوب و حرفه ای را خواهند داشت.

صدور فاکتور آنلاین برای کارگزاران بیمه، آژانس های مسافرتی، برگزار کننده های دوره های آموزشی، رویدادها، فریلنسرها و گروه هایی که بصورت پروژه ای کار میکنند و فروشندگان کالا و خدمات در شبکه های مجازی مناسب است.

مزایای سرویس فاکتور آنلاین پکپی :

 1. رایگان
 2. شخصی سازی فاکتور و امکان درج لوگو و مشخصات کسب و کار بر روی آن
 3. واریز مستقیم وجه از طریق "لینک پرداخت" فاکتور بدون نیاز به نصب برنامه
 4. تقویت برند و ارتقا اعتبار کسب و کار شما
 5. واریز خودکار پول به حساب فروشنده بدون نیاز به ثبت درخواست تسویه
 6. دریافت پیامک واریز وجه بعد از هر پرداخت
 7. ذخیره لیست مشتریان
 8. ذخیره سازی لیست مشتریان
 9. ویرایش اطلاعات فاکتور
 10. محاسبه مالیات بر ارزش افزوده
 11. گزارش گیری فاکتورها بر اساس بازه زمانی و مضمون فاکتور
 12. مدیریت چند حسابی(میتوانید مشخص کنید مشتری، فاکتور را روی کدام حساب شما پرداخت کند)
 13. ارائه درصد تخفیف به مشتریان و محاسبه خودکار
 14. دریافت خروجی گزارشات بصورت اکسل